• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Week 7 School op afstand

Week 7 van onze school op afstand stond vooral in het teken van voorbereidingen op de heropening. Want er vanuitgaande dat de persconferentie van 19 mei a.s. daar geen verandering in brengt, gaat de school vanaf 2 juni weer open.

We zijn heel blij dat we alle leerlingen dan weer kunnen zien. Uiteraard moeten we ons houden aan alle richtlijnen voor de anderhalvemeter-school. Dat betekent dat niet iedereen tegelijk naar school kan komen. We zijn nu druk bezig met het maken van roosters. Onze leerlingen horen zo spoedig mogelijk wanneer zij op school verwacht worden.

Ondertussen gaan de lessen op afstand gewoon door. En ook na 1 juni zullen online lessen nodig blijven. Gelukkig gaat dit heel goed. Onze docenten hebben een opfriscursus Teams gevolgd en er is steeds meer video-interactie. We zijn blij met de positieve geluiden van leerlingen en ouders. We zijn inmiddels allemaal gewend aan het les geven en les krijgen op afstand.

Voor nu: een heel fijn weekend. Blijf gezond en houd afstand. En... tot gauw!

 

< terug naar overzicht