• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Uitwisseling Bismarckschule Duitsland

Afgelopen week hadden wij  27 leerlingen en 2 docenten van de Bismarckschule uit Elmshorn (Duitsland) op bezoek voor de traditionele uitwisseling. De leerlingen logeerden bij onze leerlingen uit 2 havo/vwo.

De week was gevuld met allerlei activiteiten op school en excursies buiten school. Speeddaten, verschillende lesjes, springen in Jump XL, naar Amsterdam en Den Haag voor de Holland Experience en een bezoek aan De Gevangenpoort en het Rijksmuseum. Het Game Museum op de laatste dag viel ook erg in de smaak.

De week werd afgesloten met presentaties en een kahoot op school. Naast dit alles hebben onze Duitse gasten ook meegemaakt hoe het er in een Nederlands gezin aan toe gaat. Vol nieuwe ervaringen zijn zij op vrijdag weer vertrokken richting Elmshorn.

Na de voorjaarsvakantie gaan onze leerlingen op hun beurt een week naar Elmshorn.

 

 

 

 

< terug naar overzicht