• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Tot in het nieuwe schooljaar!

Het schooljaar zit erop en het is weer voorbij gevlogen. Terugblikkend is er opnieuw veel gebeurd. Onze leerlingen hebben hun talenten ingezet, zichtzelf uitgedaagd en zich ontwikkeld. Dit alles had niet gekund zonder de steun, flexibiliteit en onverminderde inzet van onze leerlingen, ouders, verzorgers en medewerkers. Hartelijk dank hiervoor!

Ondertussen zijn we druk bezig geweest met de voorbereidingen voor het nieuwe schooljaar. Maar nu gaan we eerst genieten van een welverdiende vakantie, zodat we straks uitgerust en met nieuwe energie aan het nieuwe schooljaar kunnen beginnen.

Voor nu wensen wij iedereen een hele mooie en ontspannen zomervakantie toe. Zorg goed voor elkaar. Tot in het nieuwe schooljaar!

< terug naar overzicht