• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Tot in het nieuwe schooljaar!

Het schooljaar zit erop. We kijken terug op een jaar waarin we door alle corona-maatregelen ons onderwijs op een andere manier hebben moeten vormgeven. Dat was niet mogelijk geweest zonder de enorme inzet en steun van onze leerlingen, ouder(s). verzorger(s) en medewerkers. Hartelijk dank hiervoor!

Inmiddels zijn we druk bezig geweest met de voorbereidingen voor het nieuwe schooljaar. Maar eerst gaan we uitrusten en bijkomen. Het was een pittig jaar waarin we een groot beroep hebben moeten doen op ieders flexibiliteit, creativiteit en veerkracht. Nu is het tijd om de batterij weer op te laden. We hopen iedereen na de vakantie in goede gezondheid, uitgerust en met nieuwe energie te begroeten.

Voor nu wensen wij al onze leerlingen, ouder(s), verzorger(s) en medewerkers een hele mooie en ontspannen zomervakantie toe. Zorg goed voor elkaar. Tot in het nieuwe schooljaar!

< terug naar overzicht