• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Opnieuw Gouden Schoolkantine Schaal

Ook dit schooljaar hebben wij de Gouden Schoolkantine Schaal van het Voedingscentrum ontvangen. In onze schoolkantine is ruimt 80% van het aanbod gezond en het ligt zo gepresenteerd dat gezond kiezen gemakkelijker wordt gemaakt.

De kantine voldoet hiermee aan de Richtlijnen Gezondere Kantines. Deze richtlijnen zijn opgesteld door het Voedingscentrum, in opdracht van het Ministerie van VWS. Er is ten opzichte van vorige schooljaren niet veel veranderd. Wel zijn de regels steeds strenger geworden. Dat onze kantine nog altijd een Gouden Schaal verdient, is zeker een pluim voor onze school én onze cateraar.

< terug naar overzicht