• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Nieuwe indrukken en nieuwe vriendschappen

Ook de laatste dagen in Hannover hebben onze leerlingen voor het project InWASTEgation veel gezien en gedaan. Donderdag stonden ze al vroeg op voor een excursie naar Hamburg. Hier hebben zij een rondvaart gemaakt en een bezoek gebracht aan het Deutsches Zusatzstoff Museum. Ook was er voldoende vrije tijd om te shoppen.

Vrijdag gingen de leerlingen naar het Park der Sinne en hebben ze gewerkt aan hun presentaties van alles wat ze gedurende de week geleerd en gedaan hebben. Samen met de gastgezinouders hebben ze de gezellige en leerzame week afgesloten. En inmiddels zijn onze leerlingen weer thuisgekomen. Nog vol van alle nieuwe indrukken die ze hebben opgedaan en de nieuwe vriendschappen die ze hebben gesloten.

 

< terug naar overzicht