• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Leerlingen denken mee over inrichting stadswijk De Entree

Leerlingen van havo 4 van onze school mogen meedenken over de inrichting van de nieuwe stadswijk De Entree. Ze worden uitgedaagd om van De Entree (het gebied aan weerskanten van de Afrikaweg en rond de Mandelabrug) een gezonde en aantrekkelijke wijk te maken.

Burgemeester Aptroot opende vanochtend het project. Een stedebouwkundige van de gemeente vertelde de leerlingen over de geplande veranderingen in het Entreegebied. Onze leerlingen mochten vragen stellen of alvast een idee opperen. De komende tijd gaan de leerlingen in groepjes aan de slag. De drie groepen met de beste plannen mogen hun ideeën op 28 november presenteren aan een jury in het Stadhuis. 

Zoetermeer betrekt jongeren bij De Entree - Zoetermeers Dagblad 7-10-2019
Leerlingen denken mee over toekomstige gezonde stad - Streekblad 10-10-2019

 

< terug naar overzicht