• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

(Korte) week 8 School op afstand

Dit was een korte week van onze school op afstand. 

Gisteren heeft premier Rutte in de persconferentie bekend gemaakt dat we inderdaad weer open gaan vanaf 1 juni. We kijken ernaar uit om jullie allemaal weer op school te zien. We zijn druk bezig met het maken van een rooster. En dat is nog een hele puzzel met zoveel leerlingen die op anderhalve meter afstand moeten blijven. Volgende week horen onze leerlingen wanneer zij op school verwacht worden. En ondertussen zijn we de school anderhalvemeter-proof aan het maken.

Maar nu eerst een paar dagen uitrusten en genieten van het mooie weer. Een fijn hemelvaartsweekend!

< terug naar overzicht