• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

InWASTEgation in Hannover

Deze week werken leerlingen aan het project InWASTEgation in Hannover. Samen met de Duitse, Roemeense, Spaanse en Finse scholieren doen zij onder andere onderzoek naar hoe voedsel geproduceerd en verpakt wordt. En naar hoe dit alles duurzamer en milieuvriendelijker kan. 

Onze leerlingen hebben al veel ondernomen. Dinsdag waren zij direct aan de beurt om hun bevindingen te presenteren aan de overige deelnemers. En wat deden ze dat goed! Vervolgens hebben ze scheikundeproeven gedaan om verschillende etenswaren te controleren op vet, koolhydraten en glucose.  Leuk om te zien hoe de verschillende leerlingen zo goed samenwerkten. Tijdens de stadstour door Hannover hebben ze veel informatie over de stad gekregen.

Ook vandaag en morgen staat er nog van alles op het programma. Zaterdag verwachten we onze leerlingen weer terug in Zoetermeer.

< terug naar overzicht