• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Enthousiaste achtstegroepers op Super8dag

Woensdag 31 januari was onze vijfde - en alweer laatste - Super8dag. Ook nu kwamen weer veel leerlingen van groep 8 naar het ONC Parkdreef. De bijna-brugklassers kregen een rondleiding door onze school en volgden allerlei lesjes. De jongens en meiden konden lekker actief bezig zijn. Ze maakten kunstwerken en mochten klimmen en tafeltennissen in de gymzalen.  

Wij hopen dat de leerlingen tijdens de Super8dag en het Open Huis van afgelopen zaterdag een goed beeld hebben gekregen van wat onze school te bieden heeft. Van ONC persoonlijk, de ONC GO Talenturen en ONC Excellent tot ONC Ondernemend en ONC International. Kijk ook eens rond op deze website om te zien wat onze school allemaal te bieden heeft.

Willen jij en je ouders onze school tijdens een gewone lesdag zien? Meld je dan aan voor ONC in actie.

< terug naar overzicht