• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Duurzaamheid en ontmoeting centraal in plannen voor De Entree

Donderdag 28 november hebben vier groepjes uit 4 havo in de raadszaal aan een jury hun ideeën voor De Entree gepresenteerd. Prachtige plannen waarin duurzaamheid en ontmoeting centraal staan. Speciale felicitaties voor de dames uit H4C. Zij hadden met hun project 'Haalbaar' het winnende ontwerp van onze school. 

Van het gebied aan weerskanten van de Afrikaweg en rond de Mandelabrug wil de gemeente een nieuwe stadswijk maken, met een aantrekkelijke mix van nieuwe woningen en bijbehorende voorzieningen en groen. Leerlingen van havo 4 van onze school mochten meedenken over de inrichting. De groepjes met de beste ideeën, mochten deze presenteren en toelichten in het Stadhuis.

Leerlingen ontwerpen futuristische gebouwen voor De Entree - AD 29-11-2019
Helemaal top - AD 29-11-2019
Zoetermeerse leerlingen ONC en Alfrink winnen - Zoetermeers Dagblad 29-11-2019
Leerlingen hebben gezonde én haalbare ideeën voor De Entree - Streekblad 5-12-2019

< terug naar overzicht