• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Cultuur snuiven in Parijs

Onze leerlingen van 3 mavo zijn deze week in Parijs. Helaas konden ze vanwege de tragische brand de Notre-Dame niet bezoeken. Maar in Parijs is nog veel meer moois te bewonderen.  Ontelbare monumenten en talrijke musea, die allemaal weer een ander stukje van het rijke Franse verleden weerspiegelen.

Dome des Invalides, Place de la Concorde, Centre Pompidou, Stade de France, de Champs-Elysées en de Arc de Triomphe, de Sacré Coeur, het Louvre en de Catacomben bijvoorbeeld. Ook hebben de leerlingen gevaren op de Seine en natuurlijk de Eiffeltoren bezocht. Kortom, een geweldige ervaring in een stad die nooit verveelt. Van al dit moois maken de leerlingen een verslag in woord en beeld voor CKV, Culturele Kunstzinnige vorming

Vandaag zijn onze leerlingen nog een dag in Disneyland Parijs en vanavond laat verwachten we ze weer thuis waar ze kunnen gaan genieten van de meivakantie.

 

< terug naar overzicht