• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Het nieuwe schooljaar is begonnen!

Gisteren hebben alle collega's van ONC Clauslaan en ONC Parkdreef elkaar vast kunnen begroeten tijdens de gezamenlijke opening. Rutger Bregman, oud-leerling van ONC Parkdreef en onder andere schrijver van het boek De meeste mensen deugen, hield een inspirerend verhaal. De grappige anekdotes over zijn schooltijd mochten daarbij natuurlijk niet ontbreken.

Vandaag verwelkomen we onze leerlingen. Voor de nieuwe brugklassers is het extra spannend. Naar de middelbare school, met nieuwe docenten en nieuwe klasgenoten. Gelukkig zijn er voor hen wendagen met allerlei activiteiten om elkaar op een ontspannen manier te leren kennen. En ook voor de leerlingen uit de hogere leerjaren staan er leuke introductieactiviteiten op de planning.

Wij hebben er weer zin in en onze leerlingen hopelijk ook. Wij wensen alle leerlingen, ouders, verzorgers en medewerkers een heel mooi schooljaar toe!

< terug naar overzicht