• ONC Persoonlijk ONC Persoonlijk
  • ONC GO Talent ONC GO Talent
  • ONC Excellent ONC Excellent
  • ONC Ondernemend ONC Ondernemend
  • ONC International ONC International

Grensverleggende en ondernemende activiteitenweek

We hebben weer een fantastische grensverleggende en ondernemende activiteitenweek achter de rug! Onze leerlingen van 3 mavo gingen letterlijk de grens over: sightseeing in historisch Rome, genieten van het uitzicht op de Eiffeltoren, een uitdagend high rope-parcours in Praag, skiën van de Oostenrijkse bergen, ze hebben genoten! Voor de leerlingen die liever dichter bij huis bleven, waren er allerlei activiteiten tijdens de thuiswerkweek.

Ook voor de andere klassen waren er interessante excursies. Zo kregen onze eersteklassers vwo een rondleiding langs de topstukken in het Mauritshuis. De tweedeklassers leerden in museum Escher in het Paleis hoe Escher zich ontwikkelde tot een meesterlijke graficus. Onze 4 vwo'ers maakten via interactieve spellen kennis met verschillende auteurs in het Literatuurmuseum. En onze vierdeklassers havo deden ‘werkervaring’ op tijdens hun bedrijfsstage. Na deze mooie en intensieve week, kunnen onze leerlingen heerlijk genieten van de meivakantie.


 

< terug naar overzicht